ברכה מיוחדת לחתונה

יש דרכים להעניק ברכה מיוחדת לחתן וכלה ביום החתונה שלהם, זו מצווה לשמח חתן וכלה לכן חשוב למצוא את הדרך הטובה ביותר לעשות כן. שיר בהפתעה מציעה לכם לעשות קליפ חתונה שיהווה ברכה מיוחדת ויצירתית.

יש דרכים להעניק ברכה מיוחדת לחתן וכלה ביום החתונה שלהם, זו מצווה לשמח חתן וכלה לכן חשוב למצוא את הדרך הטובה ביותר לעשות כן. שיר בהפתעה מציעה לכם לעשות קליפ חתונה בו אתם החברים / המשפחה לוקחים חלק פעיל בהפקה. גם בהפקת קליפ חתונה יש אפשריות רבות ואנו כאן ננסה לעזור לכם לבחור את האופציה הכי מתאימה לכם שתצור את הברכה המיוחדת לחתונה של יקירכם.

ברכה מיוחדת לחתונה - הקלטת שיר קאוור

האפשרות הראשונה היא להגיע לאולפן ההקלטות של שיר בהפתעה ולהקליט שיר מוכר לבחירתם עם המילים המקוריות של השיר- אופציה מצויינת למי שרוצה לעשות לעצמו חיים קלים או למי שמצא שיר שהמילים מעבירות את המסר שהם רוצים להעביר בזמן הקרנת קליפ חתונה. חיים קלים מפני שאין צורך ללמוד את השיר עם מילום חדשות שנכתבו ע"י צוות הכותבים שלנו. כמובן יש גם אתה אלו שמגיעים לקליפ עם מילים שהם כתבו בעצמם. זו אופציה מעולה מפני שאם אתם כתבתם את השיר אז אתם וודאי גם יודעים איך לבצע את הקלטת השיר להפקת קליפ חתונה. 

הקלטת שיר מקורי

האופציה המועדפת על לקוחות שיר בהפתעה היא כתיבת מילים ע"י צוות הכותבים על פי מידע שאנחנו מקבלים מכם על החתן והכלה. ברגע שבחרתם את השיר שתירצו להקליט באולפן, נשלח לכם שאלון פרטים אישיים על הזוג. השאלון מכיל שאלות רבות על הזוג ביחד וגם כל אחד לחוד, זה הבסיס לכתיבת המילים. רצוי להעביר כמה שיותר פרטים כדי שהשיר יהיה כמה שיותר אישי וקולע. את כתיבת השיר מבצעים תמלילנים של שיר בהפתעה, אלה הם כותבי שירים מנוסים שכתבו כבר אלפי שירים לאירועים שונים. בכתיבת השיר אנו שמים דגש על חריזה נכונה ומשקל נוח לביצוע השיר, מנסים להיצמד למבנה המקורי של השיר כדי שלכם יהיה קל לבצע את השיר בזמן הקלטת לשיר שיישמש את קליפ חתונה. בסיום 

לאחר הכתיבה תוכלו לראות את המילים ולהתרשם, במידה והכל תקין מבחינתכם ואין לכם עוד הערות הגיע השלב שלכם להתכונן ליום הפקת קליפ חתונה באולפן של שיר בהפתעה. את החזרות רצוי לעשות יחד כל משתתפי הקליפ. בצורה זו אתם מתרגלים את מקצב השיר יחד ולא כל אחד בוחר לו את הדרך שלו לשיר את השיר. חשוב מאוד שאת השיר תשירו יחד, זה ימנע עיכובים במהלך ההקלטות והצילומים של הקליפ.

והנה לכם ברכה מיוחדת לחתונה שאותה החתן והכלה לא יוכלו לשכוח!

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: