הקלטת שיר לבר מצווה

קליפ / שיר כניסה לבת מצווה

הגיע הרגע הגדול של יקירתכם, היום לו חיכיתם והיא כבר ממש בת מצווה!
אירוע בת מצווה הוא יום מיוחד גם לילדה ההופכת בערב אחד לנערה וגם עבורכם המשפחה והחברים.
זו הזדמנות לרגש ולהתרגש, להכין מזכרת לחיים שתהפוך למסמר האירוע, תיתן תוכן מקורי עם שיר בת מצווה שיפתיע וירגש את כולם עד דמעות.

מעבר להפקת שיר במתנה באפשרותכם לבחור את הדרך שמתאימה ביותר לכם להתרגש בבת המצווה.
חגיגת בת מצווה עם קליפ בת מצווה אישי ומרגש היא הדרך שמבטיחה חוויה מושלמת שידברו עליה גם הרבה אחרי בת המצווה.
שיר בהפתעה תשמח לייעץ לכם בבחירת הפתעה שתעשה לכם את הערב. 
מגוון הפתעות כגון: שיר בת מצווה, קליפ לבת מצווה, שיר בהפתעה ומצגת לבת מצווה.

 

בעבר הקלטת שיר באולפן הקלטות היה עולה בין 5000 ש"ח ועד 100000 ש"ח ואולי אף יותר, תלוי ברמה ובהרכב הנגנים והיוצרים. אם בעבר היית רוצה שיפיקו לך קליפ בת מצווה סביר להניח שרק אם היית שירה מאוד היית יכולה לקבל כזו הפקה לכבוד בת המצווה שלך.

אז מה השתנה בתעשיית הקליפים?


בעבר, הקלטת שיר הייתה נעשית בצורה אנלוגית, כלומר, כמו על קלטת אך על סלילים גדולים יותר. איכות ההקלטה הייתה נמוכה יותר ועורכת הרבה יותר זמן. רק כדי להמחיש. כל פעם שהיו רוצים לחזור לתחילת השיר היו צריכים להריץ את הסרט עד להתחלה וזה היה לוקח זמן. היום בעידן המחשב, פשוט לוחצים על המיקום הרצוי ומתחילים להקליט. כאשר זה קורה מספר רב פעמים בהקלטה זה בהחלט בזבוז זמן יקר.

בעבר, כל כלי נגינה שהיה מוקלט היה צורך בנגן שינגן את התפקיד. כיום, אם למשל היינו מקליטים לך קליפ בת מצווה לא היינו צריכים אפילו נגן אחד. טוב, אולי רק נגן אחד שהוא למעשה מנגן את כל התפקידים על המחשב. לנגן הזה היום קוראים "פלייבקייסט". הוא מייצר פלייבקים של השירים שאנחנו מקליטים במהלך קליפ בת מצווה. למעשה, כמעט ולא תמצאו שיר היום שמוקלט רוב רובו על מחשב. אם בעבר היו רוצים לנגן בשיר שמפיקים לדוגמא נבל, היו צריכים להביא נגן נבל. איפה מוצאים וכמה זה עולה כבר לא ממש צריך להדאיג אותנו אבל פעם זו בהחלט הייתה סוגיה בעייתית.

קליפ בת מצווה בעידן הטכנולוגי


היום כשאר מפיקים קליפ בת מצווה, יש את שלב ההקלטה באולפן עוד לפני שמגיעים לשלב הצילומים. הקלטת שירה באולפן זה עניין למקצוענים. כאן בשיר בהפתעה תמצאו אנשי מקצוע מעולים ומנוסים. כאן נוכל לעזור לך להגשים חלום ולהקליט שיר במיוחד לבת המצווה שלך. במהלך ההקלטה, טכנאי ההקלטות מבצע את הקלטת השיר ישירות למחשב. וכמו במחשב, הכול יותר מהר ופשוט למשל, אם אתם כותבים מכתב במחשב ואתם רוצים לשכפל קטע מסוים במקום לכתוב הכול שוב אותו דבר בהקלטת קליפ בת מצווה. אם למשל יש פזמונים חוזרים לשיר, אין צורך להקליט אותם שוב ושוב. קליטים פעם אחת ממש טובה, משקיעים בהקלטה הזו את כל הנשמה ואז מעתיקים למקומות הרלוונטיים בשיר. מאוד קל ונוח במיוחד אם אתם מתקשים לשיר הרבה לאורך זמן. לאחר ההקלטה ניתן לעשות תיקונים ושיפוצים מש בקלות ולהגיע לתוצאה מעולה בזמן קצר הרבה יותר מבעבר.

מתקדמים לעבר קליפ בת מצווה


לאחר שהקלטנו את השיר וכל התהליך ברור, מגיע שלב נוסף בהפקת קליפ בת מצווה- הצילום של הקליפ, גם כאן יש הרבה שיפור בטכנולוגיה. פעם, כמו במצלמת פילים, היו מצלמות שצילמו על פילים. זה היה תהליך ארוך, מסובך ויקר הרבה יותר. אם לאחר הצילום היו מגלים כי חלה טעות במהלך צילום קליפ בת מצווה היו צריכים להתחיל מהתחלה. לא היה ניתן לראות את תוצאת הצילום עד אשר היו מפתחים את הפילים במעבדה מיוחדת. לאחר מכן השתפרה הטכנולוגיה ועברנו לסרט גנטי מיוחד שאפשר לראות את הצילום בזמן הצילום או בקרבה רבה לצילום. דבר ששיפר משמעותית את תהליך הפקת קליפ בת מצווה אך עדיין, האיכות הייתה סבירה ולא איכותית כמו שיש לנו כיום. היום כבר מצלמים ישירות לכרטיס זיכרון של המצלמה ומקבלים איכות ברמה גבוהה מאוד. ניתן לראות את הצילום כפי שהוא מתקבל סופית בזמן אמת ישר על צג המסך. רמת התמנה השתפרה פלאים וממש ניתן לצלם היום בקלות קליפים באיכות שפעם היו צריכים להשקיע סכומים גדולים של כסף.

שלב העריכה בהפקת קליפ בת מצווה


בעבר, לפני התחלת העריכה היה צורך לדגום את החומר גלם שצולם בצילום קליפ בת מצווה. תהליך שהיה לוקח המון זמן. לדוגמא, אם היו מצלמים 20 קטעים של 5 דקות אז היה לוקח כ- שעתיים להעביר את זה למחשב לפורמט שאפשר לערוך. היום, מיד אחרי הצילום, ניתן להכניס את כרטיס הזיכרון למחשב ומיד לקבל את החומר מוכן לעריכה. זה בהחלט תהליך שחסך המון. בשלב העריכה ניתן לשלב שלל של אפקטים איכותיים לשיפור הצילום ולגוון העריכת קליפ בת מצווה. ביום גם מאוד קל לצפות בקליפ מכל מחשב ואין צורך להגיע לחדר העריכה ולשבת עם העורך כדי להעביר הערות לעריכת קליפ בת מצווה. הכל נעשה מהר יותר וזול יותר והכי חשוב נגיש יותר לכל מי שרוצה להפיק קליפ בת מצווה מרגש ואיכותי לכבוד בת המצווה.

 

 

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: