הפקת קליפ בת מצווה - לא סתם קליפ

בחברת שיר בהפתעה יש את כל הפתרונות לתוכן מוצלח ומרגש והלהיט מבין כולם הוא קליפ בת מצווה בהשתתפותכם או בביצוע ש כלת בת מצווה.

הבת מצווה מתקרבת, את האולם בוודאי כבר בחרתם, די ג'י - ברור!! כל המנות הראשונות והאחרונות כבר טעמתם מזמן ואפילו זרי הפרחים. אבל מה עם הדבר הכי חשוב באירוע בת מצווה. התוכן שיהפוך אותו למשהו אחר ומיוחד. החלק הכי זול בהפקת האירוע ובהחלט הכי מרגש - קליפ בת מצווה! זה לא סתם שאנו כותבם את זה אבל לרוב אנו נתקלים במשפחות כשהם בתהליך של הפקת האירוע והם שוכחים את החלק המהותי ביותר והוא התוכן. בחברת שיר בהפתעה יש את כל הפתרונות לתוכן מוצלח ומרגש והלהיט מבין כולם הוא קליפ בת מצווה בהשתתפותכם או בביצוע ש כלת בת מצווה. 

הפקת קליפ בת מצווה -איך עושים?

זה לא סתם קליפ עם וידאו ותמונות, זה קליפ בת מצווה עם שיר שנכתב במיוחד על הילדה על פי פרטים שתספרו לנו עליה. אנו נכתב מילים מקוריות על בסיס שיר שתבחרו. זה יכול להיות כל שיר שאתם מכירים, לועזי או עברי. כתיבת השיר נעשית על ידי כותבי השירים המוכשרים בחברת שיר בהפתעה שיתאימו את האינפורמציה למנגינה שבמחרתם. את מילות השיר נעביר לכם כדי שתוכלו להתרשם ואף להעביר הערות בונות, אם יש, כדי שנשפר על לשביעות רצונם.

הרי רק אתם מכירים את כלת בת מצווה. אחרי שתעשו חזרות בבית ותתאמנו ביחד עם השיר שנכתב תוזמנו לאולפן לחווה של שעתיים מרתקות. תהליך ההקלטה הוא החשוב בתהליך הפקת קליפ בת מצווה כי זה החלק שלכבודו התכנסנו, קליפ בליווי שיר שאתם מקליטים. אחרי שכולנו מרוצים מההקלטה ניגש לחלק הכייפי ביותר בהכנת קליפ בת מצווה - הצילומים. את הצילומים אנו מבצעים באולפן עם האוזניות וכל מה שמתלווה להקלטה כדי שזה ייראה כאילו ואתם שרים באמת בהלך הצילומים. הצופים באירוע לא מכירים את התהליך ולהם זה יראה כאילו אתם שירים הכול בפעם אחת ללא הפסקה. נצלם כמה שיותר "טייקים" כדי שיהיה לנו הרבה חומר גלם לעריכת הקליפ. כמה שיותר זוויות כדי שלא ישעמם.

בנוסף, נבצע צילומים מחוץ לאולפן כדי שהתוצאה של הפקת קליפ בת מצווה תהיה הכי איכותית ומושקעת עם כמה שיותר לוקיישנים מעניינים. לאחר צילומי הקיפ נעבור כמובן לשלב הכי קריטי בהפקת קליפ בת מצווה וזה שלב העריכה. כאן הכול מתרחש! כאן אנו אוספים את כל מה שצולם ומחברים הכול ביחד עד לשלב שיש לנו קליפ ערוך עם כל הצילומים, ההקלטות והתמונות. שיר בהפתעה שה דגש על כל פרט ומאפשרים גם לכם להיות חלק מתהליך העריכת הקליפ. לאחר העריכה, נשלח לכם לינק מיוחד בו תוכלו לצפות בקליפ בת מצווה שלכם ולהעביר הערות מידה ויש לכם, חזרה לחדר העריכה. לאחר אישור סופי של הקליפ אתם מוזמנים לאולפני שיר בהפתעה לאסוף את קליפ בת מצווה שיוגש לכם במארז עץ מהודר שיוענק לכלת בת המצווה באירוע.

מזל טוב!

 

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: