הפקת קליפ לבר מצווה

בר מצווה זה אירוע של פעם בחיים. וככזה, אנו רוצים שהוא יהיה אירוע מיוחד ומושקע, ובמיוחד יחרט בזיכרון. יש דרכים רבות לעשות בר מצווה, אבל, כדי שהוא באמת יהיה חוויה הן לחתן בר המצווה והן למשפחה צריך תוכן מעניין.

בר מצווה זה אירוע של פעם בחיים. וככזה, אנו רוצים שהוא יהיה אירוע מיוחד ומושקע, ובמיוחד יחרט בזיכרון. יש דרכים רבות לעשות בר מצווה, אבל, כדי שהוא באמת יהיה חוויה הן לחתן בר המצווה והן למשפחה צריך תוכן מעניין. לכן אנו בחברת שיר בהפתעה מצעים לכם הפתעה מקורית ומרגשת, קליפ בר מצווה.
תהליך הפקת קליפ בר מצווה הוא די פשוט ומצריך לא יותר ממפגש אחד באולפן. ההכנות לקליפ הן לפני ההגעה לאולפן וכאן אנו נסביר על התהליך ההפקה.

תהליך הפקת קליפ בר מצווה

לפני הכל, צריך להחליט על איזה סוג חבילה של קליפ בר מצווה אתם רוצים. יש אופציות רבות ומחירים משתנים. ניתן להפיק קליפ רק על בסיס שיר מוכר שתבחרו ופשוט לשיר את השיר המקורי כפי שהוא נכתב במקור. אופצייה זו היא מעולה למי שמוצא שיר שכל כולו מתאים לתוכן וקולע בול לחתן בר מצווה. 


זו משימה לא קלה אבל אפשרית לכן, רוב הלקוחות שלנו בוחרים שנכתוב עבורם מילים חדות ומקוריות על חתן בר המצווה במיוחד לקראת הפקת קליפ בר מצווה שתצלמו באולפן. אז אם בחרנו באופציה של לכתוב מילים כל מה שעליכם לעשות זה למלא כמה שיותר פרטים על הילד: תכונות בולטות, קוריוזים, תחביבים, להקה אהובה, הרגלים משונים ומוזרים ועוד מיני פרטים שמיחדים את חתן בר מצווה. תהליך זה הוא הראשון בשבלים של הפקת קליפ בר מצווה והוא מרגש לא פחות. פתאום נזכרים בהמון פרטים שהספקנו לשכוח על הילד. לאחר מילוי הטופס נבחר שיר שעליו תירצו שהכתובים של שיר בהפתעה ייכתבו לכם את מילות השיר של הקליפ.

רצוי לבחור שיר שהכי יידבר לחתן בר מצווה. השיר עושה את כל ההבדל בהפקת קליפ בר מצווה במיוחד שילדים של היום מאוד בררנים לגבי טעמם בשירים. לאחר בחירת השיר נתחיל במלאכת הכתיבה. כתיבת השיר נעשית על ידי כותבי שירים מוכשרים ביותר שכל עבודתם היא כתיבת שירים עבור קליפ בר מצווה. לאחר כתיבת המילים תקבלו את מילות השיר למייל כדי להתרשם ולהעיר הערות במידה ויש. כן, זה בסדר שיהיו לכם הערות. כך נולד שיר. לאחר אישור של המילים נקבע לכם תאריך להגעה לאולפן בו תקליטו את השיר בליווי טכנאי הקלטות שהוא גם מוסיקאי שידריך אתכם כיצד לבצע את השיר נכון.

לאחר ההקלטה, נבצע צילומים קליפ גם באולפן וגם בחוץ כדי לגוון. בשלב העריכת קליפ בר מצווה נשלב כ- 15 תמונות במהלך הקליפ. לבסוף, תקבל לצפות בעריכת קליפ דרך לינק שיישלח אליכם לאישור סופי לקראת ההקרנה באירוע. 

 

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: