קליפים ליום הולדת

מילוי שאלון בו תספרו לנו כמה שיותר פרטים על בעל השמחה. בחירת שיר שאתם מתחברים אליו...

רוצים לרגש בצורה המושלמת? כזו שתגרום לכולם לצחוק, לבכות ולהתרגש עד דמעות? קליפים ליום הולדת היא חוויה של שילוב מדוקדק בין צילומים חיים, תמונות אישיות ושיר המתאים במיוחד עבור האירוע . תהליך הפקת קליפ היא חוויה מיוחדת, מהנה ומרגשת עבור כל המשתתפים בהפקה! זו ההזדמנות גם להעניק מתנה מלאת תוכן לאירוע בכלל , וגם לעבור חוויה מהנה שתמיד זוכרים.

סדר פעולות ליצירת קליפים לימי הולדת:
1. מילוי שאלות בו תספרו לנו כמה שיותר פרטים על בעל השמחה. (תכונות בולטות, תחביבים, דברים שמאפיינים אותו במיוחד, זיכרונות משותפות ועוד..)

2. בחירת שיר שאתם מתחברים אליו, אפשר לבחור שיר עברי ידוע או אפילו שיר לועזי ונוסטלגי.
 
3. צוות הכותבים שלנו יחרוז מילים שיתאימו לשיר הנבחר ויכלול את אותם פרטים שמסרתם. קליפים ליום הולדת מושלם בנוי על כתיבה איכותית ויצירתית.

4. הגעה לאולפנים של שיר בהפתעה לשעתיים וחצי של חוויה מרתקת עם צוות ההפקה. נקליט את השיר באולפני ההקלטה על פלייבק שהוכן עבורכם מראש, נצלם צילומי וידאו הן באולפן והן במספר מוקדים מחוץ לאולפני ההקלטות . 
 
5. שלב עריכת קליפים ליום הולדת הגיע. צוות העורכים יערוך את כל הצילומים שצילמנו וישלב גם כ- 15 תמונות שתביאו אתכם ביום הצילומים. בסיום העריכה תקבלו לינק בו תוכלו לצפות בוידאוקליפ , להתרשם ולאשר סופית כדי לקבל קליפים ליום הולדת ב- DVD מוכן להקרנה באירוע.

 

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: