קליפים לחתונה

נתחיל במילוי טופס בו תמסרו לנו כמה שתוכלו מידע על בעל השמחה, נבחר יחד שיר שאתם מתחברים אליו וצוות הכותבים המוכשר שלנו יחרוז מילים.

רוצים לרגש בצורה המושלמת? כזו שתגרום לכולם לשמוח , לבכות ולהתרגש עד דמעות? אז עשיתם את הבחירה הנכונה ! קליפים לחתונה היא חוויה של שילוב מדוקדק בין צילומים חיים, תמונות אישיות ושיר אישי המתאים במיוחד עבור האירוע. תהליך הפקה של קליפים לחתונה היא חוויה מיוחדת, מהנה ומרגשת עבור כל המשתתפים בהפקה! זו ההזדמנות גם להפתיע עם מתנה מלאת תוכן לאירוע ולחיים, וגם לעבור חוויה מהנה שתמיד זוכרים.
 

1. נתחיל במילוי טופס עבור קליפים לחתונה בו תמסרו לנו כמה שתוכלו מידע על בעל השמחה. (תכונות בולטות, תחביבים, דברים שמאפיינים אותה במיוחד, זיכרונות משותפות ועוד..)

2. נבחר יחד שיר שאתם הכי מתחברים אליו. תוכלו לבחור שיר עברי ידוע או אפילו שיר לועזי ונוסטלגי - ניתן לעיין בשירים המומלצים שלנו
 
3. צוות הכותבים המוכשר שלנו יחרוז מילים שיתאימו לשיר הנבחר ויכלול את אותם פרטים שמסרתם . קליפים לחתונה מושלם בנוי על כתיבה איכותית ויצירתית.

4. הגעה לאולפני ההקלטות של שיר בהפתעה לשעתיים וחצי של חוויה מרתקת עם צוות ההפקה. נקליט את השיר באולפני ההקלטות על פלייבק שהוכן עבורכם מראש, נצלם צילומי וידאו הן באולפנים והן במספר מוקדים מחוץ לאולפני ההקלטות . קליפים לחתונה יצירתי מכיל שלל זוויות צילום מקצועי.
 
5. שלב העריכה הגיע, צוות העורכים יערוך את כל הצילומים שצולמו וישלב גם כ- 15 תמונות שתביאו אתכם ביום הצילומים. בסיום העריכה תקבלו קישור בו תוכלו לצפות בקליפ, להתרשם ולאשר סופית כדי לקבל קליפים לחתונה ב- DVD להקרנה באירוע.

 

 

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: