רעיונות ליום הולדת - רעיון למתנה

זה מפתיע כל פעם מחדש עד כמה ההפתעה גורמת אושר למקבלו. מפתיע עוד יותר איך כל שנה אנחנו שוברים את הראש בניסיון למצוא מתנה מקורית - הפעם תנו לנו לפתור לכם את הבעיה.

היום יום הולדת, היום יום הולדת, היום יום הולדת ל.... שיר יום הולדת אפשר לשיר בדרך המסורתית ואין ספק שזה מרגש וקלוע. זה פשוט, וזמין, ונשמע אותו דבר חוץ ממילה אחת שמשתנה מחוגג לחוגג  - שמו הפרטי. מי שהמציא את השיר הזה הבין שלא מספיק שיר ליום הולדת רגיל וסתנדרטי אלה שיר שיתאים לכל אדם שישירו לו את השיר לכבוד יום ההולדת. זה עובד כל פעם מחדש, ומרגש את חוגג השמחה. אז שברתם את הראש ברעיונות ליום הולדת ואולפני שיר בהפתעה פותרת לכם את הבעייה. אנחנו יודעים להלחין שיר יום הולדת אישי ופרטי לכל אחד שחוגג את יום הולדתו, שיר במתנה שנכתב במיוחד לאדם על פי פרטים שמוסרים קרוביו שחפצים בהפתעתו. 

זה מפתיע כל פעם מחדש עד כמה ההפתעה גורמת אושר למקבלו. אבל לא רק למקבל המתנה אלה כם למזמין שיר יום הולדת. תהליך הפקת השיר מביא את המזמין להיזכר בתהליך בהמון זיכרונות ומידע שלעיתים נשכח עם השיגרה. בתהליך הפקת שיר יום הולדת ממלאים שאלון אישי ופרטני על בעל השמחה. השאלון הוא כל כך מפורט שלעיתים מספיק למלא אותו בקפדנות, להדפיס ולתת אותו במתנה לבעל השמחה. המידע שתמלאו בו אומר הרבה על רמת הקשר שלכם והקירבה. פתאום תגלו עד כמה אתם מכירים ומסוגלים להעביר שצף של מידע על בעל השמחה לכבוד שיר ליום הולדת לכבודו שיושמה באירוע.

אתם שותפים לתהליך הפקת השיר 

הפקת שיר במתנה ליום הולדת זה עניין לא פשוט ומצריך מקצוענות אמיתית. הפקת שיר שונה מאוד בקניית מוצר מדף ליום הולדת. בהגיעכם לחנות מתנות, זה לא תמיד קל למצוא רעיונות ליום הולדת שיתאימו. אך, ברגע שתמצאו אתם מרגע זה יודעים בברור מהי המתנה שתעניקו בהפתעה. שיר במתנה הינו מוצר מוכן, גמור ללא הפתעות אלה אם כן הוכנסה לאריזה המתנה הלא נכונה ע"י היצרן אבל זה כבר סוגיה אחרת. שיר במתנה לכבוד יום הולדת מצריך תהליך ארוך יותר מצד מזמין המתנה וחברת שיר בהפתעה העוסקת במלאכה. השיר שנפיק יכול להיות באין ספור סכנונות ומקצבים, ישאליים או לועזיים, איטיים או קצביים ולא תמיד ניתן לשמוע את תוצאות שיר יום הולדת עד אשר יוקלט סופית באולפן. גם כתיבת המילים היא אומנות בפני עצמה והדרך לתוצאה הסופית מצריכה שיתוף פעולה בין הלקוח לכתוב. אתם שותפים לתהליך הפקת השיר ולמילים מהסקציה הראשונה ועד למוצר המוגמר. לפני הקלטת שיר ליום הולדת תקבלו גישה למילות השיר עם אופציה להערות מדוקדקות שיופנו חזרה לכותבי המילים של שיר בהפתעה. רק כאשר תהיו שבעי רצון עד הסוף ניגש למלאכת הקלטת שיר ליום הולדת באולפן ע"י  זמרי הבית של שיר בהפתעה שכל עיסוקים בחברה הוא להקליט שיר במתנה ללקוחותיה.

אין ספק שלהיות זמר בחברת שיר בהפתעה זה עניין לא פשוט. היכולת לקחת שיר שזה עתה פגשת לראשונה ולהיות מסוגל להפיק מעצמך שיר יום הולדת שבאמת ירגש זה עסק לא פשוט. הזמרים של שיר בהפתעה הקליטו מאות שירים בכדי להגיע לרמה בהם הם נמצאים. תגובות הלקוחות מדברות בעד עצמם. 

זו הזדמנות מיוחדת בשבילכם עכשיו לחושב על אדם שהייתם רוצים להפתיע ולרגש לכבוד יום ההולדת ולהתחיל את התהליך המרתק עם צוות שיר בהפתעה בהפקת שיר ליום הולדת אישי ומרגש.

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: