רעיונות למתנות לחתונה

אז מה בכל זאת נחוץ כדי שתוכלו גם אתם להפיק קליפ חתונה מרגש ואישי. זה המקום בו ניתן לכם את כל המידע הנחוץ לתהליך. יש מספר שלבים שאם תלכו על פיהם הכל ילך בקלות ובהנאה

יום החתונה זה אירוע מרגש עם סיבות רבות להתרגש, זה הרגע שגורם לנו להזכר ברגעים יפים ומשותפים עם הזוג, סיפורים מצחיקים וחוויות שברצונינו לשתף. אך נשאלת השאלה איך נפתיע את הזוג המתחתן ונעשה להם משהו שעוד לא עשו ואז מתחילים לפשפש ברעיונות לחתונה. 

אז לנו יש מגוון של רעיונות לחתונה להעניק לכם:

1- מצגת לחתונה- הכנת מצגת תמונות שתהיה תוכן משמעותי ומרגש עבור הזוג המאושר והאורחים בחתונה. 

2- הקלטת שיר קאוור- כתיבת מילים מקוריות מותאמות אישית על שיר על לחן מוכר בביצוע זמרי הבית.

3- הקלטת שיר מקורי- הפקת שיר מקורי בביצוע זמרי הבית

4- הפקת קליפ חתונה- בואו לאולפן הקלטות והפיקו קליפ עם חברכם והמשפחות.


קליפ חתונה בהשתתפות המשפחה או החברים ואפילו ביחד זה אחד הרעיונות המגניבים. אז מה בכל זאת מיוחד בלעשות קליפ חתונה בחברת שיר בהפתעה? ובכן כאן טמון הכלב!!!  כל פעם שמשפחה מגיע לאולפני ההקלטות של שיר בהפתעה לעשות קליפ בהרכב הספציפי, עם השיר שבחרו, עם מילים שנכתבו במיוחד והמצב רוח הייחודי, זה כבר הופך את הפקת קליפ חתונה למשהו שעוד לא היה. אז מה בכל זאת נחוץ כדי שתוכלו גם אתם להפיק קליפ חתונה מרגש ואישי. זה המקום בו ניתן לכם את כל המידע הנחוץ לתהליך. יש מספר שלבים שאם תלכו על פיהם הכל ילך בקלות ובהנאה:

שלב ראשון בהפקת קליפ לחתונה- בחירת שיר לכתיבת המילים

בחירת השיר הוא שלב חשוב וגורלי בתהליך הפקת הקליפ. זה יכריע את אופיו של הקליפ ואם לא תבחרו בחירה שאתם שלמים איתה בהתחלה יש סיכוי טוב שתירצו להחליף שיר בשלב שזה כבר עלול להיות אוחר מידי. בחרו שיר שאתם אוהבים ובטוחים שאתם גם תדעו לשיר אותו באולפן. ראו הוזהרתם, לא כל שיר שאתם מכירים מילדות גם תדעו לשיר אותו באולפן. בזמן הקלטת השיר שישמש את הפקת קליפ חתונה אין זמן לחזרות, את החזרות תעשו בבית כך שכדאי מאוד להגיע מוכנים,  ככה פשוט תיהנו הרבה יותר. אבל על כך נרחיב בהמשך. בחירת השיר צריכה להיות משהו שמתאים לאופי המשתתפים בהפקת קליפ חתונה וכמובן שיר שגם אתם יודעים שיתאים לזוג המתחתן. לפניכם לינק ל - רשימת שירים של שיר בהפתעה. רשימה ארוכה עם אין ספור דוגמאות לשלל השירים הקיים במאגר.

שלב שני- כתיבת מילים
כאן מתחיל לו השלב הבא והחשוב לא פחות מבחירת שיר שתשירו בהקלטת קליפ חתונה- מילות השיר. כתיבת מילים מתבצעת לאחר מילוי שאלון מפורט שתמלאו על בני הזוג. את השאלון ניתן למלא באתר או ע"י פקס שיישלח אליכם. בשאלון תמצאו שאלות רבות על בני זוג: איך הכירו ואיפה? כמה זמן הם ביחד, חוויות משותפות, קוריוזים, דייט ראשון, חלום שרוצים להגשים, איפה ומתי הייתה הצעת הנישואין ועוד מיני שאלות שישמשו את כותבי השירים בעת כתיבת השיר שישמש בזמן הפקת קליפ חתונה. לאחר מילוי השאלון וכמובן בחירת המנגינה, תתחיל מלאכת הכתיבה שבה אתם תיהיו מעוברים לכל אורך התהליך. מיד לאחר כתיבת הסקיצה הראשונה תקבלו מייל שיפנה אותכם לעמוד מילות השיר. לא נתחיל בהפקת קליפ חתונה עד שתאשרו סופית את הנוסח המועדף. תהליך כתיבת המילים אורך כיומיים עד שלושה ומיד בסיום הכתיבה נקבע זמן להגיע לאולפן להקלטה וצילום קליפ חתונה בהשתתפותכם.

שלב שלישי, חזרות, חזרות ועוד חזרות.....
להיות זמר זה לא פיקניק!!! כדי שתוכלו להינות מחווית קליפ חתונה יש צורך בחזרות בבית עם המילים החדשות שנכתבו עבורכם. חשוב מאוד לעשות זאת ביחד עם השיר המקורי שעליו נכתבו המילים ולוודא שאתם יודעים בדיוק כיצד לשיר את השיר ומסתדרים עם שילוב המילים למנגינה. אל תשכחו שברגע ששיננו את המילים זה כבר לא ישמע לכם אותו דבר, לפחות בשלב ראשון עד שכבר תיהיו מתורגלים.

שלב רביעי והמרגש - הקלטה
תהליך ההקלטה הוא מהנה ובהחלט חוויה שעוד תירצו לחזור עליה שוב ושוב לאחר שתתנסו. ההקלטה נעשית באווירה ממש כייפית ורגועה. תהליך הקלטת קליפ חתונה שונה לחלוטין מלשיר במסיבת קריוקי. באולפן ניתנת לכם האפשרות להקליט שוב ושוב ולתקן אפילו מילה בודדת בשיר עד שתהיו במאה אחוזים מרוצים. ההלקטה יכולה להתבצע ביחדים או בקבוצות, הכל בהתאם לרצון שלכם ולאים שהייתם רוצים שתהיה התוצאה הסופית של עריכת קליפ חתונה. לאחר ההקלטה יחלו הצילומים באולפן. הצילומים נעשים בכוונה לאחר ההקלטה ולא תוך כדי. במהלך הקלטת הקליפ יש הרבה הפסקות ועצירות לתיקונים ולא ניתן לצלם זאת. לאחר ההקלטה כשהשיר כבר מוקלט מצלמים כאשר אתם למעשה עושים מה שקרוי "תזמורת בצורת" - רק עם השפתיים.

בנוסף לצילומי האולפן, נצא לפארק הקרוב לאולפני שיר בהפתעה בכפר סבא ונצלם צילומי חוץ מגניבים שיוסיפו צבע ואווירה חופשית יותר מאשר בתוך האולפן.

 

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: