שיר בהפתעה

הדרך להקלטת שיר באולפן מאוד קצרה, תוכלו לבחור כל שיר שתירצו מהמאגר הגדול שלנו או אפילו לבקש שנפיק עבורכם פלייבק חדש לגמרי.

אולפני שיר בהפתעה פותחת את אולפן ההקלות שלה לקהל הרחב ומאפשרת לכל מי שמרגיש שהוא רוצה לפרוץ עם הכישרון שלו החוצה. לאורך השנים חברת שיר בהפתעה עסקה בעיקר בהפקת שירים אישיים שנכתבו והוקלטו במיוחד ע"י צוות שיר בהפתעה. היום, בעידן המחשוב, אולפני ההקלטות נעשו נגישים לקהל הרחב ומאפשר לכם לזכות ברגעי התהילה שהייתה שמורה רק לזמרים המוכרים שיכלו להרשות לעצמם או שחברות התקליטים ממנו להם את שעות האולפן היקרות שהיו באותה תקופה.


הדרך המהירה להקלטת שיר בהפתעה

הדרך להקלטת שיר באולפן מאוד קצרה, תוכלו לבחור כל שיר שתירצו מהמאגר הגדול שלנו או אפילו לבקש שנפיק עבורכם פלייבק חדש לגמרי. אל דאגה, הפקת פלייבק חדש אפשרית בהחלט מה שמאפשר לכם לשיר את השיר שאתם רוצים. לאחר בחירת השיר ניתן לכתוב מילים מוצאמות אישית, מילים שייכתבו במיוחד עבורכם או אפילו עבור מישהו שלו תירצו להקדיש שיר בהפתעה כהפתעה לאירוע מסויים או סתם מתוך אהבה. שלב כתיבת המילים שלב מהנה, הכותבים שלנו שכל עיסוקם הוא לכתוב שירים לאנשים אחרים ולגרום להם לאושר, יעשו בישבלכם את השיר המושלם. הכתיבה נעשית בדיוק לפי הדרישה שלכם והנתונים שתבקשו שיופיעו בשיר. כל שיר בחברת שיר בהפתעה נכתב באופן אישי וספציפי ללקוח. 


הגעה לאולפני שיר בהפתעה

לאחר שקיבלתם את מילות השיר ואישרתם סופית את הגירסה המתאימה לכם, נקבע לכם זמן להגיע לאולפנים של שיר בהפתעה כפר סבא. אחד הדברים החשובים לפני שאתם מגיעים לאולפן זה לעשות חזרות בבית עם השיר המקורי מתנגן ברקע ועם המילים החדשות. כשמגיעים לאולפני שיר בהפתעה מגיעים ישר להקלה עצמה, את החזרות יש לבצע בבית. אנחנו רוצים שתיהיה לכם חוויה מהנה וכשלא מתאמנים בבית זה כמו להגיע לטסט ללא הכנה מוקדמת. זה יכול להלחיץ ואף להשפיע מאוד על התוצאה הסופית. את ההקלטה מבצע טכנאי הקלטות מוסמך ושהוא למעשה גם מוסיקאי מאוד מוכשר. כל הטכנאים של שיר בהפתעה מגיעים מרקע מוסיקאלי- יש לכם ליווי מוסיקאלי צמוד שיאפשר לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר. 

בסיום ההקלטה תקבלו מאיתנו שני עותקים של השיר על גבי דיסק. כדאי גם להביא תמונה שנדפיס על הדיסק. יש אפשרות לרכוש גם קופסת עץ מהודרת להגשת השיר כהפתעה מרגשת באמת.

הקלטה באולפן

הקלטה באולפן הקלטות היא שילוב מושלם של שיר מרגש באופן הכי אישי שיש. באולפני שיר בהפתעה נלווה אתכם מהרגע הראשון ועד לרגע שתצאו מהאולפן הקלטות עם השיר שלכם צרוב על דיסק.

הקלטת ברכה

מחפשים דרך מקורית להקדיש למישהו ברכה אישית מכל הלב? אצלינו המתנה היא הברכה. אנו נפיק שיר או קליפ או שיר בתוספת מצגת שתכלול את הברכה שרציתם למסור.

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: