שיר במתנה לחברה

הזדמנות נפלאה לומר כמה אתם מעריכים, אוהבים ומוקירים וגם לספר על הסודות והקוריוזים הקטנים


הגיע הזמן להעניק מתנה שאין שנייה לה, מתנה אישית ומיוחדת לאדם המיוחד. תנו שיר מתנה לחברה כזה שייזכר לימים ארוכים ויישמר לעד. שיר מתנה לחברה שיפתיע וירגש ואתם תיהנו מחוויית תהליך הפקה חווייתי מאין כמותו עבורכם. חוויה של יצירה וכייף.


חברת שיר בהפתעה עוסקת מזה כ-20 שנה בהפקת שירים כ-שיר מתנה לחברה. חברת שיר בהפתעה אולפן הקלטות מציעה לכם הזדמנות לתת שיר מתנה לחברה אישי וייחודי. אנו מפיקים שירים אישיים ע"י זמרים מקצועיים, מצגות, הקלטות אישיות וקליפים בכיכובכם. צוות הכותבים המקצועי שלנו כותב את השיר האישי שלכם לפי הפרטים על בעל השמחה. אתם יוצרים שיר מתנה לחברה שהוא מקורי מפתיע וכזה שאין עוד כמותו.

שיר מתנה לחברה הוא הזדמנות נפלאה לומר כמה אתם מעריכים, אוהבים ומוקירים וגם לספר על הסודות והקוריוזים הקטנים.... הזדמנות להצחיק או לרגש בדרך המשלבת כתיבה, הלחנה, שירה בשילוב תמונות או צילום. צפו בדוגמאות שלל המוצרים ביניהם רבים של שיר מתנה לחברה, הצטרפו לאלפי לקוחות מופתעים ומתרגשים.

הזמינו עוד היום שיר מתנה לחברה שהוא חוויה לכם וליקירכם במחירים הוגנים.

 

שיר באולפן הקלטות

שאלתם את עצמכם פעם למה כל כך חשוב לנו למצוא את המתנה שכל כך תפתיע ותרגש? ברגע שאנחנו בוחרים בהפקת שיר במתנה אנחנו בעצם אומרים לאותו אדם הרבה מעבר מסתם לקנות לו מתנה.

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: