שיר במתנה באולפן הקלטות - למה בעצם?

שאלתם את עצמכם פעם למה כל כך חשוב לנו למצוא את המתנה שכל כך תפתיע ותרגש? ברגע שאנחנו בוחרים בהפקת שיר במתנה אנחנו בעצם אומרים לאותו אדם הרבה מעבר מסתם לקנות לו מתנה.

זה כשני עשורים אנו מפיקים שיר במתנה על פי הזמנה לכל אדם אשר רוצה להפתיע אדם קרוב אליו. שיר במתנה זוהי מתנה שלמעשה מכילה בתוכה את כל מה שאפשר לבקש כאשר רוצים להעניק מתנה. נסביר במאמר זה את כוחו של שיר במתנה
ואת הצלחתו לאורך השנים.

כאשר אדם מבקש לקנות או להפתיע אדם אחר במתנה הוא מחפש לפעמים נואשות את המתנה שתעשה את ה"אימפאקט" החזק ביותר. שאלתם את עצמכם פעם למה כל כך חשוב לנו למצוא את המתנה שכל כך תפתיע ותרגש? אז נכון שיש את ההסברים הרגילים שאומרים שאנחנו מאוד רוצים לרגש את האדם שאני מעניק לו מתנה. אבל לא רק בשביל זה נועד שיר במתנה לארוך השנים. שיר במתנה למעשה מכיל בתוכו הרבה יותר מזה. ברגע שאנחנו בוחרים בהפקת שיר במתנה אנחנו בעצם אומרים לאותו אדם הרבה מעבר מסתם לקנות לו מתנה. בתהליך הפקת שיר במתנה אנחנו עוברים שלבים בהפקה שמחברים אותנו אם נרצה או לא לאדם שמפתיעים אותו בשיר. כחלק מהתהליך אתם נדרשים לספק מידע על האדם שאותו רוצים להפתיע. עד כאן זה נראה פשוט, אבל לא. ם אתם אנשים רדודים והמידע שתספקו על האדם הוא רדוד אז זה אומר עליכם המון. אם אתם לא ממש מכירים את האדם אז השיר שייכתב עליו יהיה בהתאם. כדי שהמתנה תמצה את עצמה הכי טוב נדרשת הכנה מעמיקה של נותן המתנה. כאן למעשה מתחיל כל התהליך, מסירת האינפורמציה לכתיבת השיר. בתחילת התהליך יישלח אליכם טופס מילוי שאלות. השאלות הם מאוד ממוקדות ודורשות חשיבה והעמקה בפרטים. ככל שתשקיעו יותר כך השיר שייכתב יהיה יותר הולם את מקבל שיר במתנה.

עכשיו מגיע שלב כתיבת השיר. כדי שהפקת שיר במתנה תיהיה הכי אישית שיש אנחנו מתאימים את מילות השיר במדיוק על בעל השמחה. אנחנו משקיעים רבות בחיבור המילים והתאמתם באופן מדויק. לעולם אנחנו לא ממצאים פרטים ומסתמכים רק על המידע הניתן ממזמין המתנה. לאח כתיבת המילים תקבלו אפשרות להתרשם מהמילים ואף לחוות דעתכם לפני הקלטת השיר. ככל שיותר תתערבו בכתיבה כך זה אומר שאתם יותר מכירים את בעל השמחה וכבר התקדמנו שלב. לחר כתיבת המילים ואישורכם את הנוסח הסופי אנו מקליטים את השיר באולפן.

הקלטת שיר במתנה באולפן

את הקלטת שיר במתנה מבצעים זמרי הבית של שיר בהפתעה. הזמרים הם לרוב יוצאי להקות צבאיות או יוצאי כוכב נולד. שיר בהפתעה אינה מתפשרת על טיב הזמרים ומעסיקה את הטובים ביותר. צריך לא מעט כישרון כדי להצליח להעביר את המסר בשיר ובמיוחד לאדם שלא מכירים אלה רק על פי השיר שנכתב עבורו. הקלטת שיר במתנה יכולה להעשות בכמה אופנים. נתן להקליט את השיר על מנגינה מקורית ששיר בהפתעה הלחינה בסגנונות שונים כגון: רוק, פופ, דאנס, מזרחי לטיני ועוד רבים אחרים. אנו דואגים להאים את השיר שהכי מתחבר לטקסט שנכתב. וכמובן, ישנה את האופציה המועדפת של הקלטת ש במתנה על כל לחן מוכר. בחירת השיר נעשית לרוב על ידי הלקוח ובהמלצת אנשי הצוות של החברה. אנחנו נבצע כל שיר שתחרו מתוך מאגר עצום שיש לנו ואם אין אותו במאגר, נפיק אותו במיוחד עבורכם כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו בדיוק את השיר שתירצו. כאשר בוחרים שיר מוכר להקלטת שיר במתנה, רצוי לבחור שיר שאתם יודעים שבעל השמחה וודאי אוהב. כאשר בוחרים שיר מועדף על בעל השמחה אז יהיה לו חיבור טוב יותר לשיר שייקבל. 

לאחר הקלטת השיר באולפן תקבלו לינק לשמיעת השיר במייל. כאן תוכלו להתרשם מהמוצר לפני הגשתו כמתנה לבעל השמחה. במידה ויש הערות לביצוע השיר אנו בשמחה נבצע שיפורים עד לשביעות רצונכם המלא. בנוסף, כדי להפוך את המתנה ליותר אישית אנונדפיס תמונה של בעל השמחה על הדיסק בתוספת הקדשה אישית. את תמונה אתם תבירו לנו במייל או בעת איסוף השיר מהאולפן. בחירת שיר במתנה כהפתעה זו בהחלט בחירה אמיצה ומקורית. כאשר תעניקו את המתנה לבעל השמחה אתם תרגישו כי יש לכם חלק מאוד גדול בהפקת השיר. השיר מכיל את כל אותם דברים שרק אתם העלתם מזכרונכם על בעל השמחה ואת זה הוא בוודאי יוקיר ויעריך מאוד. ההתרגשות היא בלתי נמנעת בעת השמעת השיר ואתם שותפים מלאים להצלחה של שיר במתנה שהופק. וזה הרגע לחזור לתחילת המאמר ובו הסיבה הנוספת למה שיר במתנה היא הבחירה הנכונה. אחרי שתעניקו במתנה כזו אתם תרגישו כי הצלחתם בגדול. הצלחתם לרגש אדם קרוב לכם ולהעניק לו שיר במתנה שהופק רק עבורו וכל זה בזכותכם.

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: