שלבים להפקת קליפ בר מצווה

כשאירוע כמו בר מצווה מתקרב צריך ללכת על בטוח, קליפ בר מצווה יהפוך את חגיגת בר המצווה למשהו שיידברו עליו עוד הרבה אחרי שתבזבזו את הכסף שקיבלתם לאירוע. :)

בשיר בהפתעה תמצאו מגוון מוצרים איכותיים לאירוע הבא שלכם. אבל כשאירוע כמו בר מצווה מתקרב צריך ללכת על בטוח. חברת שיר בהפתעה שמחה להציג בפניכם קליפ בר מצווה שיהפוך את חגיגת בר המצווה למשהו שיידברו ליו עוד הרבה אחרי שתבזבזו את הכסף שקיבלתם לאירוע.

אז מה זה קליפ בר מצווה?


וידאו קליפ של חתן הבר מצווה או של המשפחה שרוצה לרגש את חתן הבר מצווה ללא ידיעתו כהפתעה באירוע. יש כמה שלבים בהפקת קליפ בר מצווה. אנו נעבור שלב שלב ונעזור לכם לעשות סדר באי סדר שאולי יש לכם בהקשר של הפקת קליפ בחברת שיר בהפתעה.
בקיצור, נאמר שקליפ בר מצווה זה הקלטה של שיר באולפן בליווי פלייבק שנכין עבורכם מראש. לאחר מכן צילום וידאו ועריכתו לקליפ מוכן להקרנה בבר המצווה.

איפה מתחילים ואיך?


אז נכון שלא כל אחד נולד זמר אבל מי לא רוצה להיות? החלום של הרבה ילדים זהלהיות מפורסם, להיות סלבס, להיות מישהו שאחרים מעריצים. לצערנו, רוב האנשים נשארים רק עם החלום ומשארים מאחור את תשוקתם זו. אבל, מגיע רגע בחיים שאפשר גם אפשר לחוות חלק מהתהילה הזו לזמן מה - כמובן, בבר המצווה. אנו נותנים לכם את ההזדמנות הזו לעשות משהו שתמיד חלמתם אבל לא ידעתם איך לעשות בעצמכם. כאן, באולפני שיר בהפתעה תוכלו להפיק קליפ בר מצווה בכיכובכם כמובן. אנו נעזור לכם בכל השלבים מכתיבת מילים מקוריות לשיר שתבחרו לבצע, צילומי הקליפ והעריכה. צריך להבין שלתהליך הפקת הקליפ יש כמה שלבים מאוד ברורים ואנחנו כאן כדי ללוות אתכם עד המצור המוגמר. אזקודם כל נתחיל בבחירת שיר שאותו תירצו לשיר. השיר זה חלק מאוד חשוב כי הוא קובע את אופיו של הקליפ בר מצווה. הדרך הטובה ביותר לבחור שיר היא לחשובמה אתם הכי אוהבים לשמוע וגם לשיר. לא כל שיר שאתם אוהבים לשמוע אתם גם תוכלו לשיר באולפן. יש המון שירים שהם מאוד נעימים להשמעה אבל כשצריך לבצעאותם נתקלים בקושי רב לבצע אותם. 

כתיבת טקסט לביצוע קליפ בר מצווה


לאחר בחירת המנגינה נעבור לשלב כתיבת המילים שתבצעו בזמן הקלטת השיר באולפן. חברת שיר בהפתעה ידועה כחברה עם מוניטין רב בכתיבת שירים. למעלה מ 20 שנות פעילות בתחום והראשונה בתחומה שהחלה לעסוק באופן מסחרי בכתיבת שיריםלאנשים שחוגגים אירועים שונים. בתהליך הפקת קליפ בר מצווה אנו רוצים לחברבין מילים למנגינה בצורה כזו שלכם יהיה קל לשיר את המילים וגם ליהנות מהתהליך. לפני שאנו ניגשים לכתיבת המילים אנו זקוקים לכמה שיותר פרטים עלחתן הבר מצווה. לשם כך אנו נעזר בכם ההורים/חברים או כל מי שמכיר את הילדהיטב. אנו נשלח אליכם שאלון או שתוכלו להיכנס לאתר ולמלא טופס שאלון מיוחדובו כל השאלות הרלוונטיות עבור כתית המילים. כותבי השירים של שיר בהפתעהחורזים לכם שיר שמתאים בדיוק לאופיו של הילד ומשלבים כמה שניתן יותר פרטיםעליו כדי להפוך את הקליפ להכי אישי שאפשר. לאחר כתיבת סקיצה ראשונית יישלחאליכם לינק ובו תוכלו לעיין במילות השיר במערכת מיוחדת ונוחה. במערכת זויש לכם קשר ישיר עם הכותב לביצוע שיפורים ותיקונים עד לשביעות רצונכם. במערכת זו ניתן להעיר הערות ממש ליד כל שורה בשיר וגם הערה כללית. בסיוםמתן הערות זה נשלח לכתוב דרך המערכת לביצוע השיפורים עד שלבסוף תקבלו תוצרמוגמר שאותו תבצעו במהלך הפקת קליפ בר מצווה.

חזרות, חזרות ועוד חזרות


עכשיו הגיע תורכם קצת להזיע. זה שלב חשוב מאוד לפני שמגיעים להקלטת השיר וצילום קליפ בר מצווה באולפני שיר בהפתעה. ככל שתרבו לעשות כן כך תיהנו יותר מתהליך ההקלטה. באולפן זה לא הזמן ללמוד את השיר אלה להקליט. קחו בית אתהמילים שנכתבו עבורכם והשמיעו את השיר המקורי ברקע. התאמנו שוב ושוב לשיראת השיר עם המילים החדשות עד שתרגישו שאתם מוכנים. מוכנים? צלצלו אלינווקבעו זמן להגיע לאולפן. החלק הכייפי מגיע, הפקת קליפ בר מצווה בו אתם הכוכבים האמיתיים.

הקלטה וצילום קליפ באולפן


לרגעהזה חיכיתם. עכשיו הכול מתחיל להתחבר יחדיו. כל תהליך הפקת הקיפ לוקח כ- 6 שעות כולל צילום ועריכה. אתם תבלו כשעתיים באולפן עם טכנאי הקלטות שילווה וידריך אתכם בדיוק איך לשיר. הוא שם כדי לתת לכם את העזרה הנחוצה. לא קל לשיר באולפן במיוחד שאתם פעם ראשונה עושים את זה אך עם זאת זה לא מסובךמתי ובהחלט חוויה של פעם בחיים. תהליך ההקלטה הנו מהנה ומרגש. אחד הדבריםשחשוב לדעת זה שלא מקליטים פעם אחת מהתחלה ועד הסוף וזהו. אפשר להקליט בית בית ואפילו שורה בודדת כדי להגיע למקסימום תוצאה. טכנאי ההקלטות למעשה בונה אתכם את השיר עד שתיהו לגמרי מרוצים מהתוצאה. אחרי שהשיר מוכן נעבור לחלק היותר אומנותי של הפקת קליפ בר מצווה - הצילום. ארי שהשיר מוקלט עכשיו זה שלב שמצלמים אתכם באולפן ועושים כאילו אתם שרים. הנה סוד שרק אנשים שהיו באולפן יודעים. בזמן הצילומים למעשה עושים רק עם השפתיים כי השיר כבר הוקלט לפני כן. הסיבה שעושים זאת כך זה מפני שרוצים לחסוך הרבה באלאגן בזמן הצילומים. בדרך זו, כאשר השיר כברמוקלט מצלמים באופן רצוף וגם אם יש טעות פה או טעות שם של השפתיים אז בעריכה כבר יסדרו את זה.

הפקת קליפ לבר מצווה

בר מצווה זה אירוע של פעם בחיים. וככזה, אנו רוצים שהוא יהיה אירוע מיוחד ומושקע, ובמיוחד יחרט בזיכרון. יש דרכים רבות לעשות בר מצווה, אבל, כדי שהוא באמת יהיה חוויה הן לחתן בר המצווה והן למשפחה צריך תוכן מעניין.

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: