שלבים להפקת שיר בת מצווה

הפקת השיר מתבססת על שאלון שאותו תמלאו בקפדנות על כלת בת המצווה. שאלות כמו: תחביבים, קוריוזים, תכונות בולטות ועוד... לאחר מילוי טופס השאלות, נשלח את הפרטים שמילאתם לצוות הכתיבה של שיר בהפתעה.

מחפשים דרך מקורית לרגש את כלת בת המצווה ביום חגה המיוחד? חברת שיר בהפתעה תשמח להפיק לכם שיר בת מצווה אישי ומקורי במיוחד בשבילה. הפקת השיר מתבססת על לחן מוכר או שיר מקורי של חברת שיר בהפתעה. אנו כאן נסביר לכם את תהליך הפקת שיר בת מצווה והאפשריות העומדות בפניכם. 

הפקת שיר בת מצווה

הקלטת שיר מתבססת על שאלון שאותו תמלאו בקפדנות על כלת בת המצווה. שאלות כמו: תחביבים, קוריוזים, תכונות בולטות ועוד...
לאחר מילוי טופס השאלות, נשלח את הפרטים שמילאתם לצוות הכתיבה של שיר בהפתעה. כפי שצויין עוד לפני, ניתן להקליט את השיר על לחן מוכר מהמאגר שלנו או שנפיק עבורכם פלייבק חדש בתוספת תשלום. את הקלטת שיר בת מצווה נבצע רק לאחר שתאשרו את מילות השיר שהותאמו במיוחד לכלת בת המצווה. צוות הזמרים של שיר בהפתעה מורכב מזמרים יוצאי להקות צבאיות ויוצאי כוכב נולד. הקלטת השיר מתבצעת באולפן ומיד בסוף ההקלטה נשלח אליכם לינק לשמיעת התוצר המוגמר. בנוסף, תשלחו לנו תמונה של בעלת השמחה שאותה נדפיס על גבי הדיסק בתוספת הקדשה. את הפקת שיר בת מצווה תקבלו באריזת עץ מהודרת בשני עותקים.

להפקת השיר ניתן להוסיף מצגת וידאו המורכבת מ -50 תמונות שאותם תשלחו לנו דרך מערכת מיוחדת שתשלח אליכן במייל. את המצגת אנו עורכים עם אפקטים מעניינים ומעברים שיהפכו את הפקת שיר בת מצווה למוצר מרגש. לאחר עריכת המצגת תקבלו מייל לצפייה כדי להתרשם ולהעביר לנו הערות לשיפור במידה ויש. את הקלטת שיר בת מצווה תשמיעו באירוע ותפתיעו אותה בגדול. זה מרגש ומפתיע לשמוע שיר שכל כולו נכתב ומושר עלייך ע"י זמרים מקצועיים.

 

להזמנות ופרטים נוספים:

שירותים נוספים

קליפ

לאחרונה בחברת שיר בהפתעה גדל הביקוש להפקת קליפ בת מצווה. או מה שקרוי היום ברמיצווש.

הקלטת שיר

הקלטת שיר היא מעבר למתנה,היא אמירה אישית מצחיקה, מרגשת ושנשמרת כמזכרת לתמיד.

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה בעלת אולפן הקלטות ושירותים מקצועיים נלווים מהאיכותיים ביותר בתחום.

מצגת

אין כמו מצגת איכותית ועשירה של תמונות המסכמת תקופה בחיים בדרך חגיגית.

להזמנות ופרטים נוספים: